Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > HPs vevstove

Å bytte/opprette brukerkontoer i Windows XP

HPs vevstove Forum for datasnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-02-08, 10:43   #1
Gremli Skremli
Ansvar for egen luring
 
Gremli Skremli sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: På rette sida av elva
Innlegg: 3.514
Blogginnlegg: 8
Gremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtidGremli Skremli har en fantastisk fremtid
Standard

Å bytte/opprette brukerkontoer i Windows XP

Jeg har gjort noe dumt. Jeg ville forandre på kontoene så jeg fikk en brukerkonto som er meg, og en som er til alle andre. I stedet opprettet jeg en ny administrator-konto som har blitt gjeldende i stedet for den forrige. Alt jeg hadde liggende på harddisken av dokumenter er borte. Jeg prøver å bytte bruker, men det ligger nå bare en konto der, og det er den nye.
Er det noen mulighet for å gjenopprette den gamle administratorkontoen? Jeg blir ikke noe klokere av forklaringene under brukerkontoer i kontrollplanelet.

__________________
Og knøttet angret etterpå og tenkte: Jeg var dum
når jeg lot regn og mørke flytte inn i mine rom
Men hvem skal trøste knøttet med at samme dag han dro,
ble huset fylt av nye knøtt, som både sang og lo
Gremli Skremli er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no