Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Sannemors oppussingstråd

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-11-06, 00:23   #16
MissS
Like blid!
 
MissS sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 4.985
MissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Sannemors oppussingstråd

Opprinnelig lagt inn av Kaz, her.

Kjempefint.

Vi har akkurat samme CDskap foresten, kjempepraktisk. Hvis du ikke allerede har gjort det, så er det en kjempefordel å sette en krok på det høyt opp, så klarer ikke barna å åpne det.

Det var lurt! Det skal jeg jammen meg gjøre!

Vi skal kjøpe nytt spisebord og stoler, pluss stuebord når jeg bare klarer å bestemme meg for hva jeg (vi ) ha, og når pengene oppspart. Gardinene ble litt lange, så de må jeg legge opp litt til.

__________________
Damned if you do, damned if you don't.
MissS er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no