Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Blandingsforhold 1:4

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-05-08, 13:04   #40
Pelikan
Tåler regn
 
Pelikan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Home, but not alone
Innlegg: 5.045
Blogginnlegg: 24
Pelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Blandingsforhold 1:4

Opprinnelig lagt inn av Veronal, her.

Festlig logikk, perper. Mener du at 1:4 er universell saftblanding? I så fall kan jeg minne deg på at minst en Coopsaft har blandingsforholdet 1+6 og Fun light har 1+9.

Her skriver du akkurat som jeg tror det er en universell blanding, mens jeg ville påpeke at alle hadde gått over til å skrive + og ikke : lenger, skjønner?


Opprinnelig lagt inn av Veronal, her.

Tidligere sto det faktisk 1:X på saftflaskene. Det er jo derfor dette er et tema. Hadde saftprodusentene alltid benyttet 1+X hadde vi ikke hatt diskusjonen som er i denne tråden.

Som skrevet ovenfor så svarte jeg på at det ikke var mulig å finne frem til flasker med :, men kun med +. Så da er vi jo skjønt enige

Pelikan er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
saftmatte, vranglære

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no