Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

FP - en venninneklubb?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-06-08, 19:40   #1
ullmor
... med mjuke pigger...
 
ullmor sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 2.585
ullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt likt
Standard

Sv: FP - en venninneklubb?

Opprinnelig lagt inn av Alfa, her.

Som Liven var også eg med heilt frå starten, og såleis har eg fått med meg veldig mykje av det som har skjedd her. Mange av medlemmane her inne er det eg vil karakterisere som veldig gode vennar. Men som IRL er det nokon ein har betre kjemi med og som ein "sosialiserer" seg meir med enn andre.



Det er veldig fint for dem som er med, men for oss som er nye, eller skal snakke for meg selv: for meg er det frustrerende av og til fordi jeg opplever en forventning om at jeg skal sitte med samme "kunnskap" og det gjør jeg ikke. I noen tilfeller har jeg oppfattet kommentarer som mer negative enn jeg ser det har vært grunnlag for (ikke bare i mine tråder), noe som kan skyldes vennskap og forbindelser mellom forumbrukere som jeg ikke er bevisst på, men bare aner og får en følelse av at er der. Og når jeg ikke vet om disse tingene kan kommentarer og svar være krasse, forsvarende, og negative (for å bruke et samlende uttrykk).

De som er gamle i tralten og raske med uttalelsene bør tenke over dette, for siden dette er et åpent nettforum kan man ikke være like intern og dømmende overfor dem som er nye som man kan når man er på "symøte".

ullmor er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 13-06-08, 20:22   #2
ullmor
... med mjuke pigger...
 
ullmor sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 2.585
ullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt liktullmor er virkelig godt likt
Standard

Sv: FP - en venninneklubb?

Opprinnelig lagt inn av ullmor, her.

I noen tilfeller har jeg oppfattet kommentarer som mer negative enn jeg ser det har vært grunnlag for (ikke bare i mine tråder),


Når jeg leste over denne delen av innlegget mitt ser jeg at formuleringen min gjør at meningen ikke kom fram. Gjør et nytt forsøk:

Jeg mente ikke at jeg oppfattet kommentarene/svarene som mer negative enn de var ment (i tilfelle det stemmer er jeg blind og døv for det), men at den som svarer hovedinnlegger svarer i en negativ tone når det ikke er "nødvendig" (noe som kan skyldes at denne vet noe som hovedinnlegger ikke vet - min antakelse). Vet ikke om det ble klarere?

ullmor er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Emneord
klassiker

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no