Sv: Babybikini fra Ellos
Opprinnelig lagt inn av trøtt, her.
Av de under 5 år kunne jeg telle på hendene hvor mange det var som ikke hadde på seg enten bikinitopp eller badedrakt, det var flest bikinitopper.
Dere kan selv tenke dere hvor mange mennesker det var det i dag, ca 30 grader i skyggen og ikke en eneste sky på himmelen. Fy så mange dumme og trangsynte foreldre det er der ute. 
Jeg er av de som alltid lar min datter på 4,5 år ha på seg badedrakt på stranda og andre offentlige steder (hun har også bikini med tank-topp). Jeg ønsker faktisk ikke å la henne gå naken rundt, da jeg faktisk er mer bekymret for de menneskene som da kan finne på å få "skitne" tanker og ta bilder i skjul av et nakent barn. Nå mener ikke jeg da at hun skal dekke de puppene hun ikke har, men å bruke truse/badedrakt nedentil.
Jeg ser faktisk ikke problemet heller i at hun bruker den toppen som hører til bikinien. Det er som en hvilken som helst annen topp, bare litt lettere å ha på. Hun går med og uten topp litt ettersom. Akkurat det tar jeg ingen diskusjoner rundt. Det er andre ting jeg faktisk syns er viktigere å fronte.
MEN, igjen, bikinier til bittesmå babyer skjønner jeg ikke at noen føler behov for å kjøpe. De skal ikke oppholde seg i sola, og bør egentlig ha mer klær på seg enn en liten bikini.
__________________
Wit med IVF-prinsessa født 2003
|