Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Hjelp meg å velge!

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-08-08, 17:56   #28
MissS
Like blid!
 
MissS sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 4.985
MissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Re: Sv: Hjelp meg å velge!

Opprinnelig lagt inn av Aminta, her.

Veldig lekkert!

Men du, er det forskjell på de to baggene? Eller er det bare bildene? Jeg synes den ene ser "blankere" ut i stoffet enn den andre?

Tusen takk for at du gjorde meg oppmerksom på dette! Jeg sendte to mail til babyjungle om dette i går og i dag fikk jeg jeg svar om at de hadde vært i kontakt med Mountain Buggy. Bagene er heeeelt nye, men de vet ikke hva som har skjedd. Jeg kunne enten få to nye kalesjer og lokk, eller få 50% avslag på bagene. Jeg valgte selvsagt nye kalesjer og lokk for det hadde nok irritert vannet av meg... Super service av babyjungle må jeg si!

__________________
Damned if you do, damned if you don't.
MissS er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no