Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Galskap eller rett og rimelig?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-09-08, 18:11   #1
Kanina
Sviiisj!!
 
Kanina sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Enga
Innlegg: 13.057
Blogginnlegg: 841
Kanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Galskap eller rett og rimelig?

Huff! Sånn skal det vel ikke være!
Men hva om ingen av de ansatte kan bli igjen? Hva om de også må være et sted innen da og da ellers gjelder det liv og død? Bare lurer på generell basis.
Håper alt gikk bra! Var mannen din involvert i ulykken, eller ble han "bare" hindret av den?

__________________

Kanina er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 17-09-08, 19:10   #2
polarjenta
Tittel og tittel....
 
polarjenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vesterålen
Innlegg: 21.663
Blogginnlegg: 66
polarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt av
Standard

Sv: Galskap eller rett og rimelig?

Opprinnelig lagt inn av Kanina, her.

Huff! Sånn skal det vel ikke være!
Men hva om ingen av de ansatte kan bli igjen? Hva om de også må være et sted innen da og da ellers gjelder det liv og død? Bare lurer på generell basis.

Som regel er det jo flere på seinvakt, evt ringer man en annen ansatt/leder og forklarer situasjonen. Man forlater aldri et barn alene.

polarjenta er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no