Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Avsporing: Titter dere i andres skap?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-10-08, 01:21   #1
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.857
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Avsporing: Titter dere i andres skap?

Jeg åpner uten skrupler andres baderomsskap for å finne dopapir, eller hvis det er krise, et bind.

Jeg skjønner sant og si ikke hva som er så skrekkelig med å åpne baderomsskapet heller, jeg da. Hva har folk egentlig i skapene som er så hemmelig? I vårt baderomsskap er det bind, barbersaker, tannbørste og tannkrem, såpe, linser og linseveske, hårstylingprodukter, kosmetikk og zinksalve. Schempehemmelig!

Jeg har åpnet mange badeskap i min tid, og alltid for å finne noe jeg trenger, slik som dopapir, men jeg har aldri sett på det som snoking, mer enn jeg ser på det som snoking når jeg går i kjøkkenskapet og henter en kaffekopp. Hva har dere egentlig i badeskapene deres, folkens?

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 15-10-08, 13:26   #2
Skilpadda
flisespikker
 
Skilpadda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 35.862
Blogginnlegg: 676
Skilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Avsporing: Titter dere i andres skap?

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Jeg har åpnet mange badeskap i min tid, og alltid for å finne noe jeg trenger, slik som dopapir, men jeg har aldri sett på det som snoking, mer enn jeg ser på det som snoking når jeg går i kjøkkenskapet og henter en kaffekopp. Hva har dere egentlig i badeskapene deres, folkens?

Medisiner og denslags remedier står vel gjerne i badeskap, og jeg kan forsåvidt forstå at mange ikke nødvendigvis ønsker at alle skal få oversikt over hvilke helseplager man har, om man har graviditetstester liggende klar til bruk eller om man bruker kondomer med jordbærsmak. Det er en grunn til at mange apotek har oppslag om at helse er en privatsak, så vennligst hold deg litt tilbake slik at personen foran kan få snakke med apotekeren i fred. Jeg synes ikke kjøkkenskapsammenligningen er helt god - og de færreste går vel også inn på kjøkkenet og henter seg en kaffekopp helt på eget initiativ med mindre det er hos noen de kjenner temmelig godt? Hvis man spør venninnen man er hos om man kan få et bind, og hun sier "de ligger i skapet under badet, bare forsyn deg," så er det jo noe annet enn om man roter rundt i alle tilgjengelige skap uten å spørre først.

__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002)
Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it.
Skilpadda er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no