Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Fisher-Price laptop for barn

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-11-08, 21:29   #22
Marit K
Carve canem
 
Marit K sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Øvre Romerike
Innlegg: 6.446
Marit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de flesteMarit K er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Fisher-Price laptop for barn

Opprinnelig lagt inn av guniss, her.

Med Fisher-Price® Fun 2 Learn™ Laughtop™ kan barna på en morsom måte lære seg små og store bokstaver, gjenkjenne bokstaver og rekkefølgen på dem. Barna kan spille lyder, musikk og til og med sjekke e-post på deres egen laptop. De kan glede seg over spennende animasjoner på skjermen og oppdage morsomme overraskelser!

Jeg kliner til og er særTM igjen jeg altså. I mitt hode blir det smått rart om barn skal kunne lære enkeltbokstaver, uten å ha muligheten til å sette bokstaver sammen og forme ord, i den samme settingen. Muligens tenker jeg slik fordi snuppa her har passert kikke-på-enkeltbokstaver-stadiet, og er på full fart inn i det å forme ord.

__________________
I et moderne massesamfunn burde det være like selvfølgelig å lese for sine barn
som det er å pusse tennene deres -Jostein Gaarder

06, 07, og 12.
Marit K er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no