Sv: Min store lidenskap - jeg syr klær
Opprinnelig lagt inn av Balanse, her.
Jeg er nok heller god på forretningsutvikling og salg. Jeg hater å flytte papirer ifm regnskap og sånn, og er alltid sistemann til å føre timer og levere reiseregningene. Jeg gjør det til slutt da, og liker forsåvidt å sette meg inn i regelverkene. 
Har du vurdert det altså? Det er ganske spennende tider å etablere forretning. og en god tid til å tørre å være annerledes. Kanskje ligger det noe her som kan bli noe helt nytt og ikke bare "sydd billig på Madagaskar". :fabulerer:
Det hadde vært utrolig gøy! Jeg tror jeg har noe som folk vil ha og som det ikke finnes så mye av i butikkene nå... men lurer på om det er naivt av meg å tro at jeg kan komme ut i butikkene... På den andre siden må man kanskje være litt naiv for å tørre å satse .
Jeg har for øvrig fødselspermisjon fra byråkratiet nå.
__________________
Nooria
Storebror 2003, Mellomsøster 2006 og Minstemann august 2008.
|