Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

21 stk på akkurat nå ... Hvorfor er dere våkne?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-12-08, 01:33   #10
Hjertensfryd
Unik
 
Hjertensfryd sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Casa Del Troll
Innlegg: 9.317
Blogginnlegg: 98
Hjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de fleste
Standard

Sv: 21 stk på akkurat nå ... Hvorfor er dere våkne?

Opprinnelig lagt inn av Balanse, her.



Urt og DM: Tar det ikke lenger tid å pakke inn en pakke enn å skrive en lapp om at "Pappa skal lage xxx sammen med deg i ettermiddag"? :Løsningsorientert:

Som heimeverande husmor for mine tre troll så er det nok eg som utfører kalenderoppgåver med dei du. I desse julebords tider ser me ikkje mykje til mannen.

Og i kalenderen så ligger det så klart ein ferdig figur, ( dersom det er figurer som skal lagast ) slik at ungane ser kva me skal lage og for å ha noko å sjå etter.

__________________
Nobody is perfect. My name is Nobody.
Hjertensfryd er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no