Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Bør asylsøkere få oppholdstillatelse når de begår kriminelle handlinger?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-12-08, 18:45   #11
Sitron
Absolut ateist
 
Sitron sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.113
Blogginnlegg: 48
Sitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bør asylsøkene få oppholdstillatelse når de begår kriminelle handlinger?

Jeg syns at mennesker som driver med organisert kriminalitet bør lempes loddrett ut. For meg er det stor forskjell på diverse bander fra Øst Europa eller hvor de måtte komme fra og f.eks. denne trikkedrapspersonen. Selv om sistnevnte handling var verre, så var den et resultat av manglende oppfølging fra Norge. En sigøynerkjerring fra Romania som tigger penger på gata mens gubben, broren, onkelen, faren, datteren, sønnen og tretten barnebarn bedriver røykerobberier på bensinstasjoner, der er iallfall min forståelse liten og iom at jeg anser faren for statlig henrettelse om de shippes ut som liten, så bør de det. Om de er asylsøkere eller ikke, det spiller ingen rolle.

Forøvrig syns jeg godt en del på mottak også kunne fått smake pisken innimellom, for slik som jeg er bekjent med mottak, så er det en del der (spesielt unge, enslige menn) som ikke er så jævla produktive at det gjør noe.

__________________
Tøs
Indigo, Indigo ta meg med, til en regnbue langt av sted, under en dyne skal det skje og plutselig er vi tre.
Sitron er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no