Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Usikker på hvilken vogn jeg skal velge

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-01-09, 23:02   #11
Mjau
Curlingkone
 
Mjau sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Innlegg: 8.307
Blogginnlegg: 2
Mjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt av
Standard

Sv: Usikker på hvilken vogn jeg skal velge.

Opprinnelig lagt inn av kokosbolle, her.

OTH har liten bag. For liten for en julibaby til å ligge i gjennom vinteren. Da må nok babyen over i sportsdelen i løpet av vinteren.

Vi har hatt Teutonia Spirit s3, som var super til baby frem til 9 mnd, da ble han for lang i overkroppen og måtte ligge med hodet helt oppi kalesjen. Veldig god å trille. Vekt ca 12 kg.

Så fikk vi Easywalker Sky, knall å trille, god plass i bag og sportsdel, men sportsdelen er litt lite lun synes vi. Vekt ca 9,5kg.

Derfor byttet vi til Babyjogger City Classic som vi har i dag, veldig fornøyd med den. Det er nok den beste trehjulte sportsvognen vi har hatt. Vekt ca. 10 kg.

Hm, og der utgikk OTH sin igjen. Syns babyen kan få ligge i bag til våren, eller er det bare tull? Er sportsdelen der lun nok da?

__________________
Mjau maler videre...
Mjau er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no