Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hjelp til tullefilm. Haster nå på mårran

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-01-09, 10:26   #1
Wix
Skal rømme
 
Wix sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Innlegg: 5.517
Blogginnlegg: 40
Wix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Hjelp til tullefilm. Haster nå på mårran

Hva har X og Y til felles? (kan være barnetv-figurer som Ole Brum og Donald eller kjendiser som Jens Stoltenberg eller Britney, eller begge to i samme spm. )
(klipp inn spørsmål med bursdagsbarnet og mannen)

Kan du beskrive X og så ta veldig forskjellige personer fra bursdagsbarnet. Wenche Foss, Ivar Dyrhaug, Bush, Kurt, Siv Jensen, Mette-Marit.

Ellers kan det jo være veldig koselig å spørre dem seriøst om disse tingene også da!

__________________
Jente, des 06
Gutt, april 08
Wix er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 03-01-09, 19:02   #2
rajraj
*_*
 
rajraj sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Kjellerlemmen
Innlegg: 5.659
Blogginnlegg: 115
rajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hjelp til tullefilm. Haster nå på mårran

Har dere allerede filmet eller kan jeg komme med et forslag til? Print ut et bilde av ei dame som helt opplagt er glamourmodell eller noe sånt, og som har på seg utfordrende/vulgere klær og si til folk at hun har bursdag og be de gjette hvor gammel hun blir. Folk vil garantert ta med noen detaljer om påkledning og utseende når de ressonerer seg fram til alderen. På filmen kan dere klippe inn et helt vanlig og fint bilde av bursdagsbarnet.

__________________
2007 2010

rajraj er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no