Sv: Lille Vinkel Sko
Opprinnelig lagt inn av Smash, her.
Jeg syns ikke det tar så lang tid å sende tilbake et skopar som har fått feil farge. Så, ja, jeg syns det er å overreagere når man sier at man aldri vil handle i den butikken igjen. Det er menneskelig å feile. Det har sikkert vært hektisk i disse salgstider, og da har det vel gått litt fort for en stakkars ansatt. 
Hvis dette hadde vært et vanlig problem for denne butikken, så hadde jeg skjønt HI. Og, det kan jo hende. Jeg har ikke handlet så mye derfra, så det tør jeg ikke å si noe om.
Det er ikke feil farge, de er i forskjellige farger. Ganske vesentlig forskjell, spør du meg. Jeg synes det er elendig kundeservice, og ser ikke helt poenget med å "vende andre kinnet til" når man liksågodt kan velge en annen nettbutikk man er fornøyd med og kan stole på.
|