Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Spørsmål om innrapportering

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-03-09, 19:41   #1
Mirasol
En Som Trener
 
Mirasol sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 6.158
Blogginnlegg: 12
Mirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Spørsmål om innrapportering

Prikker kan man jo sikkert tåle om hensikten er å mobbe eller så tvil om et annet medlem? Kanskje Einar er Arthur/Arturas? Hvem avgjør forøvrig om kritikken eller mobbingen er uberettiget?

__________________
Storebror-02, Mellomsøster-05, Lillesøster-08
Mirasol er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 04-03-09, 19:43   #2
Fluke
Bør lage seg en tittel selv
 
Fluke sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Rogaland
Innlegg: 12.204
Fluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme omFluke har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Spørsmål om innrapportering

Opprinnelig lagt inn av Maimor, her.

Kanskje Einar er Arthur/Arturas?

:kaffepåskjermenøyeblikk:

__________________
02 10
Fluke er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 04-03-09, 20:27   #3
Skilpadda
flisespikker
 
Skilpadda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 35.862
Blogginnlegg: 676
Skilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Spørsmål om innrapportering

Opprinnelig lagt inn av Maimor, her.

Så om jeg lager en tråd for å hetse en annen bruker som alle vil skjønne hvem er så vil det ikke bli gjort noe med det?

Joda, det blir ofte gjort noe med ting selv om ikke tråder blir stengt. Og ganske mye av det som kan gjøres, kan gjøres av alminnelige brukere i tillegg til modder og admin. Hvem som helst kan si fra om ting de ikke liker, ved å kjefte på folk, argumentere mot dem, rødprikke dem og sende PM-er. Det er alles ansvar å passe på FP, ikke bare forumledelsens. Forumledelsen har selvsagt et større ansvar, og kan også reagere på flere måter. Å stenge tråder kan jeg ikke egentlig huske at vi har gjort noen gang, og å slette innlegg gjøres også bare helt unntaksvis (typiske eksempler er outing av privat informasjon, og reklame).

Opprinnelig lagt inn av Maimor, her.

Hvem avgjør forøvrig om kritikken eller mobbingen er uberettiget?

Mobbing er vel sjelden berettiget, men du mener kanskje å spørre om hvem som avgjør om den er uakseptabel eller ikke? Det er i bred forstand alle som leser - som selv kan velge om de vil reagere - og i siste instans forumledelsen.

__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002)
Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it.
Skilpadda er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no