Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvordan er dere her inne i forhold til virkeligheten?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Hvordan er dere i virkeligheten i forhold til her på FP?
Mer konservativ. 3 2,86%
Mer liberal. 6 5,71%
Omtrent den samme. 75 71,43%
Både og, kommer an på diskusjonen. 18 17,14%
Annet 3 2,86%
Deltakere: 105. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-03-09, 09:42   #11
Tito
I gapestokken
 
Tito sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.471
Tito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvordan er dere her inne i forhold til virkeligheten?

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Det er klart at hvis man i mindre grad sier hva man mener, så vil man bli oppfattet som mer gjennomsnittlig enn man er (fordi folk typisk antar at man mener omtrent det samme som dem, med mindre man sier noe annet). Hvis man ikke diskuterer så mye i RL, men gjør det her, så vil man dermed bli oppfattet som mer gjennomsnittlig i RL enn her - så hvis man da faktisk er veldig liberal, vil man bli oppfattet som mer konservativ i virkeligheten enn på nett, og omvendt hvis man i bunn og grunn er veldig konservativ. Det er jo rimelig.

Jeg er ikke redd for å si mine meninger irl, hvis man diskuterer et tema hvor jeg har en bestemt mening. Jeg sier min mening og står for den. Men det er ikke så vanlig, med de vennene jeg for det meste omgås, at vi diskuterer så mye temaer hvor jeg har veldig sterke meninger. Jeg presser aldri mine meninger og holdninger på andre og respekterer at andre mener andre ting enn meg. Man er forskjellige og det er det som er så fint!

__________________
A mother who radiates self-love and acceptance actually vaccinates her daughter against low self-esteem.
- Naomi Wolf
Tito er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no