Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Mimre 1970-tallet

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-03-09, 19:13   #9
Tangina
godtemonster
 
Tangina sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.359
Tangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Mimre 1970-tallet

For en koselig gammel tråd.

Jeg begynte på skolen i 1971 og av barne-tv husker jeg aller best Stian med sekken (ikke Pernille, pussig nok) . "Sett brillene på, og en og to og tre, så reiser du og jeg og alle barn av sted"

Ellers husker jeg godt oljekrisa da det ikke var lov å kjøre bil på søndager og vi gikk midt i Oslogatene på søndagstur.

Husker også mine høyvannsbukser i turkis frotte med sleng - dog ikke med like stor glede.

Også husker jeg skøytestjernen Ard Schenk - jeg ville nemlig at lillebroren min som ble født i 1971 skulle hete Ard. Fikk underlig nok ikke viljen min.

__________________
Gutta -04 og -07

Sist redigert av Tangina : 16-03-09 kl 21:10. Årsak: Håpløs feilstaving av skøyteløperens navn
Tangina er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no