Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Økologisk og diettmat

Karboreduksjon og sugen

Økologisk og diettmat Forum for diskusjoner om og deling av oppskrifter på diettmat og økologisk mat.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-04-09, 00:27   #11
Interference
Metallica!!
 
Interference sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: Drømmeland
Innlegg: 8.474
Blogginnlegg: 118
Interference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt av
Standard

Sv: Karboreduksjon og sugen

Opprinnelig lagt inn av Skvetten, her.

Avokado er jo grusomt jo. Forresten er boffen langt mer glad i cc med bær enn hva jeg er. Han melder seg frivillig til å spise det for meg.

Jeg er i et helvete fra før av for tiden så litt fra eller til.

Flinke boffen!

Avocado er slettes ikke grusomt! Det er jo kjempegodt! Jeg tror jeg må fore deg med kombinasjonen reker, avocado, egg og ruccola neste gang du kommer jeg. Det er godt det! (mener å huske at du ikke leiker fetaost?)

__________________
Interference er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no