Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Rehabilitering av eldre hus

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-04-09, 12:11   #5
Kaprifol
Kjernesnill
 
Kaprifol sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.458
Blogginnlegg: 89
Kaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Rehabilitering av eldre hus

Det kommer jo an på om man synes selv at man må gjøre alt på en gang. Kan man utsette noe litt i tid blir det jo lettere å få råd til en rehabilitering.

Vi har f.eks. byttet utvendig kledning på bare to vegger, en av gangen hvert sitt år faktisk. Og vi har skiftet vinduer etterhvert som vi har pusset opp rom for rom. Ett soverom skal f.eks. pusses opp snart, her har vi bare skiftet vinduet og må snart ta oss tid til å pynte på vegger, tak og gulv.

Elektrisk anlegg og sikringsskap er noe dere bør vurdere, kanskje dere må bytte ut alt. Sannsynligvis kan det la seg gjøre å ta litt av gangen her også, det har vi fått til.

__________________
2003 - 2007

Fake it 'til you make it
Kaprifol er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no