Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Mat til barnehagetilstelning

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-06-09, 23:08   #1
Fintdethei!
Javel?
 
Fintdethei! sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Hvor: Opp en trapp og inn en dør
Innlegg: 8.698
Fintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Mat til barnehagetilstelning

Opprinnelig lagt inn av mkj, her.

Det er nok mest fordi det er veldig synlig 'ikke hjemmelaget'. Ikke at det er noe farlig at andre gjør det, men jeg pleier å gjøre meg litt flid med det vi tar med.

Har opplevd at foreldre har kommet med fantastisk flotte "fruktpinnsvin" andre lekre "kreasjoner". All ære til dem...., men juni mnd er fryktelig travel, med avslutninger her og der hver eneste dag, da må det vel være "lov" å kommer med noe som er synlig enkelt også? (da blir ihvertfall jeg glad, for en sånn standard kan alle klare. Ikke for det, jeg har stått og bakt pizzahorn i de sene nattetimer selv, jeg.- hva gjør man ikke for de håpefulle)

Fintdethei! er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no