Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Ryanair

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-07-09, 23:21   #10
Elin
Bør lage seg en tittel selv
 
Elin sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 6.489
Elin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Ryanair

Opprinnelig lagt inn av Elisabet, her.

Det er da et stykke fra Oslo til Gardermoen også. Jeg synes den biten er veldig lang de gangene vi skal fly fra Gardermoen. Ryan Air har egne flybusser som går fra Oslo som korrensponderer med deres avganger på Torp, og det var vel ca. 1/2 time lenger tid for deg å komme til Torp enn til Gardermoen. Da hadde du kommet rett plass og spart masse tid i London på å komme til rett plass. Noe som tydeligvis tok lenger tid siden dere da også måtte overnatte.


En tur til Sandefjord kan fort ta 3-4 timer på fredag ettermiddag den....For folk i Oslo er uten unntak Gardermoen det aller nærmeste alternativet.
Oslo S - Sandefjord Lufthavn Torp er 116km
Oslo S- Oslo Lufthavn Gardermoen er 49 km
Dvs. mer enn dobbelt så langt til Torp.

Allikevel forundres jeg over at det eneste saliggjørende for mange synes å være at flyturen er billig. Tenker man slik om andre varer og tjenester man kjøper også?

__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."

Sist redigert av Elin : 29-07-09 kl 23:30.
Elin er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no