Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

New York - trenger masse tips!

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-01-07, 11:05   #9
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.567
Blogginnlegg: 184
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: New York - trenger masse tips!

Vi giftet oss i New York i begynnelsen av oktober. Det var en alldeles super by, og for oss kommer det alltid til å være kjærlighetsbyen nr 1. Jeg drømmer allerede om å reise tilbake.

Hoteller i NY er dyrt. Derfor valgte vi å leie leilighet de seks første dagene (før vielsen). Vi leide denne leiligheten, men det finnes også flere mindre på samme nettside. Vi hadde med oss forlovere så vi trengte mange senger. http://www.vacationrentals.com/vacat...als/14951.html Leiligheten var sentralt, og helt ålreit. Etterpå bodde vi på dette hotellet: http://www.gershwinhotel.com/english/site1.html Litt alternativt, men til en meget grei pris.

Vi kjøpte flybilletter tidlig. Fløy med IcelandAir og betalte under 3500 kroner pr pers. Kanskje ikke verdens beste flyselskap, men til den prisen var det mer enn greit nok.

Husk å ta med nok penger til shopping!

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no