Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Sømmelig påkledning på skolen for alle!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-10-09, 20:26   #11
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Sømmelig påkledning på skolen for alle!

Opprinnelig lagt inn av Stompa, her.

Når det er sagt var det riktig fornøyelig da jeg var utvekslingsstudent i USA og skoleåret startet med "moteoppvisning" i auditoriet der vi alle fikk se eksempler på antrekk som ikke var tillatt på skolen. Det var regler for både trykk på t-skjorter, lengde på shorts og skjørt og hvor tettsittende klær kunne være. Litt mer satt ut ble jeg dog den dagen da engelsklæreren tok fram linjalen, målte, og sendte en av medelevene mine hjem for å skifte skjørt fordi det hun hadde på var to-tre cm for kort.

I USA er det ganske rare og strenge regler på noen skoler ja. Ei tidligere klassevenninne av meg ble nesten utvist da hun hadde på seg singlet en varm sommerdag. Hun skjønte ingenting, her går jo ALLE i slike klær om sommeren. Teit.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
fine tråden!, tjenerstab

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no