Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Julehus

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-12-09, 16:35   #11
Canisa
Viser tenner
 
Canisa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Tromsø
Innlegg: 8.805
Blogginnlegg: 14
Canisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt avCanisa har mye å være stolt av
Standard

Sv: Julehus



Nå er jeg glad i lys i mørketida, men det går en grense et sted. Naboene hadde en glorete lysnisse i fallskjerm (tror jeg) på veggen i fjor. Den lyste opp hele stua vår med et herlig pornorødt lys.

Bortsett fra nisse-naboen, er det er hus litt lenger opp i veien som er lyslagt, men med kun blanke lys og litt mindre enn det bildet viser. Ellers er nabolaget velsignet fritt for juleglam.

Vi har en cypress med lys i en potte på trappa, samt en lykt med levende lys. Når vi venter gjester setter vi ut fakler. Det holder i massevis for meg.

__________________
Lofottorsk i nordens Paris
Canisa er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no