Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > HPs vevstove

"No bootable device"

HPs vevstove Forum for datasnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-01-10, 12:55   #5
mrc
Bør lage seg en tittel selv
 
mrc sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Foran pc-en
Innlegg: 5.480
mrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt likt
Standard

Sv: "No bootable device"

Opprinnelig lagt inn av allium, her.

Ja, det sier maskinen min av og til ved oppstart. Så er det som regel bare å trykke på av-knappen og starte den igjen, så går det greit. Men idag fikk jeg meldingen fire ganger før det gikk greit.

Hva er i ferd med å skje?

Det er ikke når du har en USB-minnepinne eller ekstern harddisk koblet til, eller et minnekort i pc-ens minnekortleser eller digitalkamera koblet til? En del maskiner kan være satt opp slik at ikke systemharddisken har høyeste prioritet for hvilket lagringsmedie det skal startes opp fra.

mrc er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no