Sv: aC gjør charter igjen
Sitat:
så bussen kom ikke frem pga. ras og de måtte overnatte i en beduinleir ute i ørkenen. Ikke veldig mange kom fornøyde tilbake, men sikkert en opplevelse da og få ødelagt 2 dager av 1 ukes ferie med og bare sitte på buss uten og oppleve Kairo.
Dette hadde mest sannsynlig gått inn i dagboken min som den beste ferieopplevelsen i verden.
Jeg har nettopp kommet hjem fra Hughada. (ikke sånn all inclusive) 1 uke ved bassenget, og bittelitt utenfor hotellet. Vi så palmer, vi så en kamel, vi så på et show med magedansere, fakirer og noe annet som sikkert skulle være flott dans ( ), og fikk utallige retter fra det egytiske kjøkken
Det var akkurat så mye egyptvibber Poden klarte å ta til seg. Han hadde ikke taklet så mye mer. Fantastisk ferie var det. Selv om jeg verken menget meg med beduiner, fikk snakket med lokale helter, eller tok bilder av en pyramide. Jeg har sett andres bilder av pyramide da, og jeg tenker at mitt bilde sikkert ikke hadde blitt så veldig annerledes. 
Ingen ble matforgiftet
__________________
~Maybe it's time to heal~
|