Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

FP-mareritt

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-01-10, 23:57   #32
kie
weird
 
kie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.456
kie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: FP-mareritt

Når det gjelder det andre: En del av det vi innimellom spøker med er vel ikke så veldig unikt for NM, da. Det er noe med hvordan de fleste mammaforum er, synes jeg. Eller hvordan man selv var da man var ny på nett og tastet på et mammaforum.

Jeg skulle ønske det hadde gått an å harselere litt med akkurat det (antageligvis ville det ha blitt med bøttevis av selvironi for flere her også, siden vi nok har vært litt sånn selv i vår spede forumkarriere), uten at man nødvendigvis vil henge ut andre fora og enkeltbrukere.

__________________
You did in your twenties what you knew how to do. When you knew better, you did better. And you should not be judged for the person that you were, but for the person that you're trying to be and for the woman you are now. -- Maya Angelou
kie er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no