Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Ergrer seg over barn som skriker på flyet

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-03-10, 18:58   #11
Jessica
Pauset
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: for mye skog her... vil ut mot havet
Innlegg: 6.122
Blogginnlegg: 361
Jessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Ergrer seg over barn som skriker på flyet

Opprinnelig lagt inn av safran, her.

Klart det går an å plugge noe i ørene, men da blir det jo umulig å ha samtale med dem man faktisk har lyst til å reise med. Det er heller ikke videre behagelig med sånne plugger, jeg klarer ikke bruke det.
Og ja, jeg mener du viser liten evne til forståelse for andres syn når du hevder at du ikke skjønner at man ikke kan tåle litt barneskrik om man er på noen timers flytur.

Jeg har også vært plaget av barneskrik på fly, men har valgt å "lukke ørene" den stunden. Dersom jeg sitter og irriterer meg oppnår jeg kun en ting, at jeg blir irritert og det ødelegger turen for meg selv.

De som lever med øresus blir rådet til å fokusere på andre lyder og det har vist seg at øresusen har plaget dem mindre. Tankens kraft bruker jeg mye for å ikke bruke energi på ting som sliter meg ut. Ideelt sett kunne jeg også tenkt meg å slippe barneskrik på fly. Jeg skjønner at man blir plaget av det, men jeg skjønner ikke at man ikke kan fokusere det vekk den stunden man er i luften, for det går an det og.

Jessica er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
baby, barneskrik, fly

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no