|
|||||||
| Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
kan tilsettes alkohol
|
Vi henger en tykk rød snor mellom to spikre på veggen (vår henger i vinduet). På denne snoren har vi 24 klesklyper som har store rød hjerter med nr på. I disse klypene henger vi gaver. Etterhvert som det blir tomme klesklyper og julekortene strømmer inn, henger vi julekort i klypene. Snoren henger der hele julen, og er en julepynt i seg selv. Veldig fornøyd med måten vi også får vist fram koselig kort på.
__________________
Cappuccino (01), Cortado (04), Espresso (07) Vi vil ta vare på skjønnheten, varmen, som om vi bar et barn varsomt på armen. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Sær og kresen
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.587
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ikke smitt meg med julenoia allerede NÅ:
__________________
You don't have to be black to sing the blues From what I gather all you got to be is blue (Joan Baez) |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Permakulturell
|
Sv: JulekalenderKannes idé er fantastisk. Jeg gjorde noe lignende med julekort i fjor og skal jammen meg utvide den til å gjelde julekalender også. Takk for tipset, Kanne.
__________________
Pust inn, pust ut. Pust inn, pust ut. Fortsett. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
godt brukt
|
Sv: Julekalenderom man vil gå for poser på en snor (gaver) så kan jo disse være noe... |
|
|
|
|
|
#5 |
|
--
|
Sv: Julekalender
|
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|