|
Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
Gal kattedame
|
![]() Sv: Morsdag og besøk av mor, men kake?Min store favoritt, uten fett og med lite mel |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
flisespikker
|
![]() Sv: Morsdag og besøk av mor, men kake?Her er en litt annerledes type ostekake, som ligner på en mellomting mellom ostekake og semulepudding. Jeg synes den er god, den er ikke veldig søt eller fet, og det er ikke noe vanlig mel i den (det er semulegryn, som er laget av hvete, men bare 3 ss i en stor kake). Kan godt serveres med f.eks. bærsaus til.
__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002) Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it. Sist redigert av Skilpadda : 07-02-07 kl 10:08. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Nek er allrighte dyr
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: nær Oslo
Innlegg: 11.770
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Morsdag og besøk av mor, men kake?Man kan ikke bare bytte ut hvetemel med speltmel uansett hva man lager? :grønn:
__________________
Det er bedre å vere lita og tøff, enn en stor bløff! (Jeg er begge deler!) Gutt 2002 og jente 2005 |
![]() |
![]() |
![]() |
Trådverktøy | |
Visningsmåter | |
|
|