Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Henter du barna i tide?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-06-10, 23:08   #11
polarjenta
Tittel og tittel....
 
polarjenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vesterålen
Innlegg: 21.660
Blogginnlegg: 66
polarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt av
Standard

Sv: Henter du barna i tide?

Opprinnelig lagt inn av Kråka, her.

Også velkjent ja.

Man betaler ikke for 12 mnd i barnehagen, men 11. Derfor skal ungene ha 3 uker sammenhengende ferie og 4. er valgfritt. På sommeren er ikke alle barna i barnehagen heller, mange er jo på ferie. Fikk en unge 7.05 vi også, moren var lærer og ungen trodde hun gikk glipp av noe hvis de kom senere. Neste barn kom 9.30, så alså i 2,5 timer satt ungen alene med 1 personal og trodde barnehagen skulle være full av barn. Personalet avspaserer når de ser at det kommer få barn på sommeren. Neste uke skal vi bare være 7 barn. Det kan da hende at vi sitter igjen med 1 barn fra klokka 15-16.30. 1,5 time kan være fryktelig lang for bare ett barn, men vi må gjøre det beste ut av det. Det er minuset med en veldig liten barnehage.

Bare sånn for å ha det sagt, det er ikke alle barnehagene som har 1 betalingsfri mnd, det finnes private barnehager som ikke har det og der er det vel heller ikke krav om ferie. Det er heller ikke slik at det er pålagt 3 uker sammenhengende, i den barnehagen jeg har jobbet i er kravet 2 uker sammenhengende.

__________________
Nå også med avatar
polarjenta er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no