Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Sokker - enslige eller par?

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-07-10, 09:21   #1
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.797
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Sokker - enslige eller par?

Til meg og sambo kjøper jeg stort sett bare svarte sokker, så da er det ikke så nøye om de hører sammen. Til ungene prøver jeg å finne store pakker med lik farge på sokkene, men finner det sjelden - hamstrer når jeg er i England. De single barnesokkene blir brukt i nødstilfeller (når skittentøyshaugen går over alle grenser). Men mine barn mister sokker over alt om sommeren - sjelden de kommer hjem med mer enn en sokk fra barnehage/skole.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no