Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Strykelapper som "smelter" fast i klærne?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-10, 20:14   #1
Nin
MORMOR
 
Nin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 4.980
Nin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Strykelapper som "smelter" fast i klærne?

Opprinnelig lagt inn av jolie, her.

Jeg merker ikke sokker. *lat* Ikke mista en eneste. Og ellers er tusjen min beste venn. Jeg har taggits for det hjemmestrikkede, og om jeg graver lenge nok i papirene mine finner jeg vel noen klistrelapper fra Askeladden også.

Jeg merker ikke sokker for min egen del jeg altså, jeg blåser i om vi mister noen par sokker.
Merker dem for barnehagen sin del, så vet de i alle fall hva som tilhører mine.

__________________
Likheten mellom en mann og en hund ? Hvis du holder dem i ørene.. ser dem dypt inn i øynene og snakker tydelig........ så er det akkurat som om de skjønner hva du sier......!!!
Nin er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 22-10-10, 20:25   #2
jolie
Kom ut av tellinga.
 
jolie sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 8.465
Blogginnlegg: 201
jolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Strykelapper som "smelter" fast i klærne?

Opprinnelig lagt inn av Nin, her.

Jeg merker ikke sokker for min egen del jeg altså, jeg blåser i om vi mister noen par sokker.
Merker dem for barnehagen sin del, så vet de i alle fall hva som tilhører mine.

Jeg ser den. Likevel ... nei. Men det er en liten barnehage. 25 unger totalt og 15 på storbarns (der mine går) tilsier at det ikke er så mange å velge mellom. Jeg opplever at de ansatte har rimelig god kontroll på hva som tilhører hvem og jeg har selv såpass oversikt over skiftetøy etc at jeg vet hva som evt er borte og kan etterlyse det. Etter et par dager ligger det på plassen igjen.

__________________
- 06 og 07 -
jolie er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no