Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Flere fyringsalternativer

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-12-10, 13:14   #1
mkj
Off the map.
 
mkj sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 14.147
Blogginnlegg: 10
mkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt av
Standard

Sv: Flere fyringsalternativer

Vi har pelletsovn, men de er jo også strømstyrte da. Så da fikk jeg litt hetta da jeg begynte å tenke på at strømmen skulle gå.

Men det blir neppe kaldt på flekken, så et lite strømbrudd tåler vi (vi har varmt vann i gulvene som sikkert ikke blir kaldt på et blunk det heller)

Hvis det vedvarer så får vi hente inn gassgrillen og fyre opp den.

__________________
røverunger 03 og 08
mkj er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 06-12-10, 13:16   #2
Fløyel
~~~~~~~
 
Fløyel sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 16.294
Blogginnlegg: 30
Fløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Flere fyringsalternativer

Opprinnelig lagt inn av mkj, her.

Vi har pelletsovn, men de er jo også strømstyrte da. .

Jøss, det var jeg ikke klar over. Da mistet den sin hensikt for oss.

__________________
<<< When nothing goes right - go left >>>
Fløyel er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no