Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Hva er dyr bh?

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-12-10, 08:56   #1
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.796
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er dyr bh?

Over 300 kr. :gjerrig:

Men det betyr ikke at jeg aldri kjøper dyrere bh'er enn 300 kr - men som regel kjøper jeg billigere. Nå har ikke jeg så mye som skal holdes på plass heller da.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 08-12-10, 09:05   #2
Ulvefar
I menneskeham
 
Ulvefar sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Hvor: Santa Cruz
Innlegg: 2.378
Ulvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er dyr bh?

Dyre bher? Hvis du mener pris; Aner ikke. Men hvis jeg forutsetter at du egentlig hadde en orddelingsfeil så passer disse:





OK. Sorry.
Har prokrastinert ferdig nå og lister meg stille ut.

__________________
Storesøster (01) og Pluttungen (05)

Those who can make you believe absurdities can make you commit atrocities.
Ulvefar er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 08-12-10, 19:53   #3
m^2
Bør lage seg en tittel selv
 
m^2 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 14.078
Blogginnlegg: 122
m^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva er dyr bh?

Fniser litt av ulvefar

I butikk i Norge er det helt normalt å måtte betale 8-1200 for en bh av god kvalitet i en størrelse som passer (70G er knappest så er å få i de dyre butikkene engang). Etpar truser som matcher og svops er man oppi 2000. Det er dyrt! Men minimum 7-800 for en grei bh, jada, det har jeg betalt i alle år uten å bli sjokkert av det.

Da jeg oppdaget bravissimo ble det plutselig flere bh-er i skapet siden det er stort utvalg i min størrelse, og slett ikke så ille pris, og hvertfall da jeg oppdaget ebay (ebay.co.uk har MASSE utvalg uten at det koster skjorta, selv om man må shoppe litt rundt for å få truse og bh som matcher, kanskje fra to forskjellige selgere).

Og!!! Du TJENER faktisk penger på å dra til London og kjøpe bh-er i Bravissimo-butikken, sett i forhold til prisen du måtte betalt i Norge. Faktisk tjener du ENDA mer penger dess flere bh-er du kjøper på en sånn tur (og de pengene kan du da bruke til tant og fjas på turen, siden det er "bonuspenger" )

m^2 er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 08-12-10, 21:10   #4
Pegasus
Bør lage seg en tittel selv
 
Pegasus sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2009
Innlegg: 3.482
Pegasus er virkelig godt liktPegasus er virkelig godt liktPegasus er virkelig godt liktPegasus er virkelig godt liktPegasus er virkelig godt liktPegasus er virkelig godt liktPegasus er virkelig godt liktPegasus er virkelig godt liktPegasus er virkelig godt likt
Standard

Sv: Hva er dyr bh?

Opprinnelig lagt inn av kristine, her.

Over 300 kr. :gjerrig:

Men det betyr ikke at jeg aldri kjøper dyrere bh'er enn 300 kr - men som regel kjøper jeg billigere. Nå har ikke jeg så mye som skal holdes på plass heller da.

Samme her. Jeg synes det er godt utvalg i rimelige BH-er når man ikke har så mye å stappe inni dem.

Pegasus er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no