Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Bruke nettbilder til fjas og moro på FP

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-12-10, 12:32   #4
torsk
<*(((<
 
torsk sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: Barteby
Innlegg: 13.095
Blogginnlegg: 1
torsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bruke nettbilder til fjas og moro på FP

Opprinnelig lagt inn av -ea-, her.

Jeg tror muligens de har endret policy, for jeg startet også en tråd for lenge siden, som lignet veldig på dagens Finn-tråd. Den ble slettet av samme årsak som din.

Policyen er vel ikke endret, den har vel alltid vært at man går ut i fra at brukerene bedriver en stor del selvjustis på hva man syns er greit å legge ut. Forumledelsen har heller ikke slettet noen slike tråder etter det jeg kan huske, derimot har brukere selv slettet tråder etter at de har opplevd motbør på det de har lagt ut.

torsk er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no