Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Gjorde jeg noe gærnt? (Trafikkregler)

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-04-11, 19:49   #9
m^2
Bør lage seg en tittel selv
 
m^2 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 14.078
Blogginnlegg: 122
m^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Gjorde jeg noe gærnt? (Trafikkregler)

Kamikazesyklister er de skumleste, og siden syklister vel nærmest er for hellige kuer å regne i trafikken ville jeg sagt at nei - du gjorde ikke noe galt, men du ville nok fått skylda uansett. Men neste sjekker du vel dødvinkelen med denne erfaringen.

Jeg har opplevd å omtrent kjøre på en dame med barnevogn på samme måte. Hun dukket opp fra ingenstedshen (en oppkjørsel rett i blindsonen min), og tredde seg mellom meg og fortauskanten uten at jeg la merke til henne siden det skjedde litt i trafikken foran meg. Jeg vet ikke hvor hun skal, men tror vel egentlig hun hadde tenkt seg fram foran meg for å krysse veien (utenfor fotgjengerfelt), og siden det ikke var fortauskant akkurat rett bak der bilen min stod var det vel lettere å gå ned der. Da jeg lirket meg litt til høyre i _veien_ var hun plutselig der. Det gikk jo bra og sånt, men det var skikkelig ubehagelig med den følelsen av at hun dukket opp fra intet, og at jeg _kunne_ touchet borti henne og veltet/dultet vogna hadde jeg ikke vært såpass forsiktig.

m^2 er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no