Sv: - Folk på vestkanten blir stadig penere enn på østkanten
Opprinnelig lagt inn av LoneLone, her.
Artig .
At de er pene, tror jeg har med midlene å gjøre. De har, eller får fritid til å trene og pleie seg. Personlig trener til 50.000,- pr år er ikke uvanlig.
Ingen sak å være slank og så pen man kan, om en bare har råd til fritid for å pleie seg, eller barnevakt. Pen hudfarge oppnås ved sjøen, på fjellet eller i feriehuset i Syden.
Jeg synes kvinnene 40+ på teningssentret er der ofte, trener hardt og er sterke. Praten tilsier at de tar sine behandlinger.
Hoho, dette var noe av det mest generaliserende jeg har lest på lenge. Du mener sikkert å sette det på spissen også, jeg håper i hvert fall det var bevisst.
Jeg lurer på hvordan man får mer tid på vestkanten. De jeg kjenner som har penger har penger fordi de jobber.
__________________
07, 09, 13
|