Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Der røk

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-03-07, 15:22   #3
Kaz
Juba Juba
 
Kaz sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.576
Kaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smartKaz imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Der røk

Vi har også AEG, 6. året nå, og like fin.
Vi hadde en episode i høst hvor jeg trodde den var ødelagt, fikk reparatør hjem og han plukket ut en liten stein som sikkert har kommet fra en parkdress. Vi var kjempeheldige, for han kunne bare pirke den ut, hadde den falt helt ned i maskinen hadde den måttet på verksted (og det koster!).
Reparatøren fortalte at han hadde akkurat samme maskin som oss hjemme, og det er jo alltid et godt tegn. Jeg spurte han om han hadde noen gode tips/regler, og han svarte at BH spiler var noe ordentlig herk og opphavet til de fleste jobbene de hadde på vaksemaskiner. Selv om du bruker vaskepose. Så nå vasker vi BHer for hånd, og sjekker klær for stein (!) før de går i maskina.

Kaz er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no