Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

8. mars

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-03-07, 22:08   #11
Lykken
Nek er allrighte dyr
 
Lykken sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: nær Oslo
Innlegg: 11.770
Lykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: 8. mars

Opprinnelig lagt inn av Pippilotta, her.

Ja, jeg vil heller kjempe for ting gjennom året. Jeg føler jeg er ferdig med opprørsalderen.

Kjemper du for noe gjennom året da? Eller føler du som du sa i tidligere innlegg, at du selv ikke blir undertrykt og ikke kjenner noen heller, så da er det ikke noe å jobbe for.

Du mener at alle kvinner får lik lønn som menn for samme arbeid, vold mot kvinner er ikke-eksisterende, kvinner ute i verden har det så bra som de bør ha det mht likestilling og likeverd?

__________________
Det er bedre å vere lita og tøff,
enn en stor bløff! (Jeg er begge deler!)

Gutt 2002 og jente 2005
Lykken er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no