Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Kan jeg blande gullforgylte og sølv-søljer på bunaden min?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-05-11, 00:10   #1
Magica
søt
 
Magica sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.927
Magica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kan jeg blande gullforgylte og sølv-søljer på bunaden min?

Jeg bruker også barnesøljen min innimellom, for jeg har nemlig en fullstendig uorginal, eller orginal alt etter som strikket jakke til bunaden min. Bestemor har designet den, og den har samme mønster og farge som bunaden. Ganske fiffig siden jeg ikke har cape eller noe, og det jo er stiv kuling og regn ofte på 17.mai. Men ingen har lik, det er helt sikkert. Den må festes med noe, og da bruker jeg barnesøljen. (stikker fra bunadspolitiet)

__________________
2001 - 2003 - 2014
Magica er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no