Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hvilket gulv på kjøkkenet?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-05-11, 18:35   #23
Mauser
Frafallen
 
Mauser sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 5.288
Mauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hvilket gulv på kjøkkenet?

Opprinnelig lagt inn av Ru, her.

Nettopp ...

Jeg har fått i oppdrag å finne informasjon og argumentasjon og overbevise ham. Vi får nett sjå.


Siste argumentet mot vinylen til Tarkett: Det er så mykt at skapene siger litt ned og da blir det vanskelig å få det rett. Eller noe. Jeg skjønner ikke at det kan være noe problem, egentlig. :famous last words:

Bak henger de på en list som er skrudd fast i veggen og foran står de (fleste) på justerbare bein. Siger de er det bare å skru en halv omdreining på hver bein, så er det rett igjen. Det tar nok bortimot ti minutter, en gang.

__________________
You can't trust girls. When I get a girlfriend I am not going to tell her where I live or work.
Mauser er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no