Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

How to ...

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-03-07, 19:14   #17
Erica
Hekta
 
Erica sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Indre Østlandet
Innlegg: 7.943
Erica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de fleste
Standard

Sv: How to ...

Opprinnelig lagt inn av Stikka74, her.

Da er jeg snart ferdig med mine liftgardiner i Marimekkostoff (unikko). Det jeg lurer på er hvor mange snorer trenger jeg til 130cm? Fulgte med utstyr til 5 snorer i pakken men trenger jeg så mange? Jeg har stang i bunnen og skal ha stang i hver fold.

Mine gardiner er 95 cm, og jeg har 4 snorer. Du bør kanskje bruke alle som følger med, du har vel kjøpt en pakke for så bred gardin, eller kjøpte du en pakke for enda bredere gardin?

Erica er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no