Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Har du snakket med en person og først etterpå skjønt at vedkommende er kjent?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-06-11, 08:01   #1
mammaugla
Superduperaktiv
 
mammaugla sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Innlegg: 672
mammaugla er populærmammaugla er populærmammaugla er populærmammaugla er populærmammaugla er populær
Standard

Sv: Har du snakket med en person og først etterpå skjønt at vedkommende er kjent?

Ja, og det litt pinlige er vel at det tok meg to år før jeg klarte å koble at han ene pappaen jeg kjenner i barnehagen og 'fotballkjendisen' var en og samme person.

Eller da hun ene unge vikarjenta i barnehagen var så utrolig kjent, så jeg spurte om hun var lillesøstra til noen jeg kjente. Det var i den perioden hun var kjent fra Idol.

mammaugla er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 23-06-11, 08:09   #2
Flubby
Crazy Cat Lady
 
Flubby sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Tromsø
Innlegg: 4.719
Blogginnlegg: 349
Flubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de flesteFlubby er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Har du snakket med en person og først etterpå skjønt at vedkommende er kjent?

Lite visste jeg at den teite lillebroren til en klassevenninne skulle bli den ene halvdelen av Röyksopp. Eller at den barnslige kompisen til søsteren min skulle bli den andre halvdelen

__________________
Draco Dormiens Nunquam Titillandus
Tenåringen-95 og Trassungen-09
Flubby er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no