Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Lalandia - kode til hus

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-07-11, 19:51   #5
Stompa
50 & somewhat fab
 
Stompa sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Nordpå
Innlegg: 15.310
Stompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Lalandia - kode til hus

Opprinnelig lagt inn av Autofil, her.

Hvis det er Lalandia Billund du skal til så er det ikke noe innsjekk der. Du får en mail med kode og opplysninger om feriehusets adresse 3 dager før innsjekk. Trykker inn koden i kodeboksen ved ytterdøra og vips så er du inne. Inne i hytta ligger velkomstbrev og armbånd. Mest geniale opplegget jeg har vært med på hva feriehus og innsjekk angår. Jeg bestilte via Lalandias eget bookingsystem, mulig det er annerleden om man bestiller via annen agent.

I fjor måtte vi inn på Lalandia Billund og sjekke inn, og da fikk vi koden. Jeg fikk ikke noe på mail på forhånd. Vi hadde pakke kjøpt via Color Line.

__________________
2001 og 2001
Stompa er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no