Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hussalg: Fordel med egen spiseplass på kjøkkenet?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-08-11, 15:28   #1
Blåklokke
Leser FP
 
Blåklokke sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Sunnmøre
Innlegg: 1.020
Blåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hussalg: Fordel med egen spiseplass på kjøkkenet?

Jeg har hatt begge deler og foretrekker helt klart å ha egen spiseplass på kjøkkenet. Rekker ikke ramse opp så mange argument akkurat nå men det er mer praktisk (med mindre spiseplassen i stua ligger rett utenfor kjøkkenet) og så har du det med at det ikke er alltid du rekker å rydde av bordet rett etter måltidene og da er det bedre å ha slikt rot på kjøkkenet enn på stua.

Men først og fremst er det et spørsmål om smak og behag, noe som kan variere veldig fra person til person.

__________________
2000, 2002, 2003, 2009, 2010, 2012, 2013...
Blåklokke er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 06-08-11, 16:52   #2
Bluen
intro
 
Bluen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Lillestrøm
Innlegg: 32.318
Blogginnlegg: 391
Bluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hussalg: Fordel med egen spiseplass på kjøkkenet?

Opprinnelig lagt inn av Blåklokke, her.

Jeg har hatt begge deler og foretrekker helt klart å ha egen spiseplass på kjøkkenet. Rekker ikke ramse opp så mange argument akkurat nå men det er mer praktisk (med mindre spiseplassen i stua ligger rett utenfor kjøkkenet)

...men det gjør den jo som oftest - og vel også hos dere, Martis? Vi har (som du vet) åpen løsning med spisebordet nærmest i forlengelsen av (den enorme ) kjøkkenbenken, og det kunne ikke falle meg inn å savne spiseplass på kjøkkenet. Det hadde jo nærmest vært fjollete slik vårt hus er møblert nå, i alle fall.

__________________
Høstbarn 06 og 08
I’m not scared.
I’m out of here.
Bluen er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no