Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Kva seier en? Folk altså

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-08-11, 10:09   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.298
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kva seier en? Folk altså

Er dette virkelig normalt altså?

Vi har vel og merke ikke hatt barneselskap enda, eldstemann er tre, og det er visst vanlig å begynne med det i banrehagen når de er fire. Og av familien er det ingen som har slike utfordringer.

Men like lite som jeg ville sagt til min mor at "neida, denne inneholder ikke sukker, det er sukkerfri is" (hun har kostholdsregulert diabetes 2) ville jeg sagt til en muslim at det var kyllingpølse om det ikke var det. Derimot hadde jeg glatt sørget for å ha kyllingpølse. Eller pizzasnurrer med kyllingkjøtt. (For det er ok, sant?) På samme måte som jeg selvsagt skaffer sukkerfri is til min mor.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no