Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

17. mai-antrekk

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-03-07, 14:29   #25
amylin
One of These Days
 
amylin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.129
Blogginnlegg: 247
amylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtidamylin har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: 17. mai-antrekk

Har noen begynt å tenke på det allerede?

Jeg håper at ungene passer inn i samme antrekk som i fjor, dvs. sånne drakter som ligner på bunader. Tror tulla passer inn i sin, men det er vel litt større tvil om lillegutt passer inn i sin.

Hva jeg skal ha på meg, ja. Jeg pleier som regel å ha på meg noe i rødt, hvitt og blått, men vet ikke om jeg har noe som passer. Vet at jeg har et mørkeblått skjørt, så jeg kan jo alltids kjøpe meg en topp som passer til. Kan riktignok ikke kjøpe noe før mars er over, da.

amylin er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no