Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Motorvarmer og kupévarmer

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-11-11, 22:01   #4
Joika
Pauset
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Internett
Innlegg: 23.987
Blogginnlegg: 180
Joika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Motorvarmer og kupévarmer

Opprinnelig lagt inn av Fakse, her.

Med mindre man har oppvarmet garasje, og det har vel de færreste, kan det lønne seg med motorvarmer også i garasjen. Om motoren er varm når man starter på vinteren er drivstoffforbruket betraktelig lavere.

Vi har i kalde perioder brukt kupevarmeren også selv om bilen står i garasjen. Blir ganske hustrig i bilen på de kaldeste dagene, og det er godt å sette seg inn i varm bil.

Jeg bruker ikke bilen til faste tidspunkter, så da utgår vel tidsurgreiene.

Bilen står i garasjen og motorvarmeren blir da koblet til kontakt der. Jeg skal da altså putte i kontakten en time eller to før vi skal ut å kjøre ca?

Joika er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no